Reference

K našim nejzajímavějším realizacím patří Ještěd, kde se vyměňovala veškerá okna. Hodně náročná práce byla na věži letového provozu na letišti Praha Ruzyně, kdy se těžká dvojskla transportovala pomocí 90 metrů vysokého jeřábu. V Praze na Starém městě jsme v soukromém domě přes střechu pokládali skleněnou podlahu vážící 600 kg rovněž pomocí jeřábu a vysílaček. Na Pražském hradě jsme zasklívali oranžérii o rozměrech 50×10 metrů. Pyšní jsme na celoskleněnou výtahovou šachtu z ohýbaného skla, tento skleněný válec bez jediného rámu zdobí banku v Benešově. Pro českou ambasádu ve Vídni jsme instalovali bezpečnostní zádveří a tzv. konzulátní okno s neprůstřelným sklem. Stejné konzulátní sklo jsme dodávali do Turecka a další konzuláty. V Tunisu jsme dodávali a montovali skládané sklo do památníku prezidenta Habiba Bouguiby, v Indii jsme obkládali chrám v Ahmadábádu a naši práci uvidíte i v Technickém muzeu v Mnichově.
Doma jsme např. zasklívali Kaufland v Mostě, muzeum v Lounech, Židovskou knihovnu v Liberci, OC Nový Smíchov,  řídící věž na letišti v Karlových Varech,  pavilon v brněnské ZOO, stanici metra Rajská zahrada, Skleněnou pyramidu u Vimperka, Makro,  Finanční úřad v Ústí nad Labem atd. V klášteře trapistů v Novém Dvoře u Toužimi jsme zasklívali křížovou cestu, okna a fasádu. Tento klášter, který navrhl světoznámý anglický architekt John Pawson, je další z našich pěkných realizací. Jednou z posledních zakázek je pavilon šelem v ZOO Ústí nad Labem.        Hodně zakázek máme v Praze, ať už jde o fasády, balkóny, zábradlí, výlohy, zimní zahrady, skleníky či terasy, k těm větším patří např. Rudolfinum či Národní knihovna Klementinum. Na Srý Lance jsme dodávali a montovali celoskleněné dveře v hotelu Weligama Bay Resort

Další naší doménou jsou výstavy a veletrhy. K těm nejznámějším patří EXPO v Ósace, Hannoveru, Aichi a poslední v Čínské Shangaii, dále Ženevský autosalón. Zajímavou zakázkou jsou optické kaleidoskopy, sloužící k unikátní prezentaci filmového materiálu, také obklady stěn a stropů v Muzeu voskových figurín na Karlštejně, v Českém Krumlově a v Praze patří našim zakázkám.